fbpx

Atrakcje na wesele – fotobudka

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. To czas radości i zabawy, która powinna towarzyszyć wszystkim zaproszonym gościom i oczywiście… Młodej Parze. Tradycyjne elementy na każdym weselu to oczywiście zespół muzyczny tudzież DJ, tańce i muzyka, a to wszystko przeplatane mniej lub bardziej klasycznymi zabawami i konkursami.
Czy można odczarować ten schematyczny i monotonny obraz wesela, nadając mu nieco polotu i nowoczesności? Oczywiście, że tak! Sposobem na to jest fotobudka. Atrakcja na Twoje wesele.

 
 

Co to jest fotobudka?

Fotobudka to mobilna konstrukcja, składająca się z dwóch segmentów o łącznej wysokości 2 metrów. We wnętrzu znajduje się: drukarka, aparat cyfrowy, duży 22 calowy dotykowy ekran. Fotobudka to jedna z najchętniej wybieranych atrakcji weselnych, pozwalająca gościom na samodzielne robienie kreatywnych zdjęć – indywidualnych lub grupowych.

 
 

Co oferuje fotobudka?

Fotobudka to coś więcej niż automatyczny aparat fotograficzny. W skład fotobudki wchodzi wiele ciekawych elementów, takich jak:

– Gotowe, wymienne tła, które można w prosty sposób zmieniać,

– Greenscreen, czyli zielone tło, które poddane obróbce komputerowej może być wymienione na tło z dowolnego zdjęcia cyfrowego,

– Gadżety, czyli to co goście weselni lubią najbardziej. Kapelusze, maski, okulary – ponad 200 oryginalnych rekwizytów!

– Indywidualną ramkę, nasz grafik przygotuje ramkę według waszych wymogów. 

– Ekran dotykowy, zapewniający prostą i intuicyjną obsługę,

– Aparat fotograficzny z wysokiej jakości obiektywem, pozwalający wykonać w pełni profesjonalne zdjęcia,

– Drukarka termosublimacyjna, dzięki której goście od razu mogą wydrukować swoje kolorowe lub czarno-białe zdjęcia.

 
 

Dlaczego warto wynająć fotobudkę?

Zadaniem Młodej Pary, czyli organizatorów wesela, jest zapewnić gościom najlepszą możliwą zabawę. Aby tak się stało, warto różnicować i urozmaicać atrakcje. Fotobudka z pewnością jest ciekawą propozycją weselnej atrakcji, budzącej duże zainteresowanie wśród gości w każdym wieku. Możliwość zrobienia zabawnych zdjęć z użyciem rekwizytów zachęci każdego gościa, aby przetestować budkę i sprawdzić swoją kreatywność. Wydrukowane od razu zdjęcia z fotobudki,  są gotową pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Warto zaznaczyć, że zdjęcia można personalizować, wykonując indywidualny napis, np. data ślubu i imiona Młodej Pary. 

 

Fotobudka – co musisz o niej wiedzieć?

Zanim zdecydujesz się zamówić fotobudkę na swoje wesele, dobrze abyś poznał kilka istotnych faktów na jej temat.

– Transport i instalacja – nasza firma zapewnia kompleksową obsługę fotobudki, czyli jej dostarczenie na miejsce wesela, rozłożenie, pomoc w obsłudze, przez cały czas wynajmu animator czuwa nie tylko nad poprawną pracą fotobudki ale również zadba, aby goście dobrze się bawili. 

– Czas wynajmu – fotobudkę możesz wypożyczyć na 2 lub więcej godzin. Jaki czas wynajmu fotobudki jest optymalny? To zależy od liczby gości na Waszym weselu. Im jest ich więcej, tym czas dostępności fotobudki powinien być dłuższy. Na weselach do 80 osób najlepiej sprawdza się pakiet 2h, pomiędzy 80 a 140 – 3h, powyżej 140 osób warto wybrać pakiet 4 godzinny. 

– Godziny pracy fotobudki – klienci często zastanawiają się nad najlepszą porą udostępnienia fotobudki swoim gościom. Z własnego doświadczenia możemy podpowiedzieć, że są to godziny od 19 do 22. Goście w tym czasie mają już lepszy humor sprzyjający zabawom, a większość istotnych elementów wesela już się odbyła, pozwalając gościom odejść od stolików lub zejść z parkietu i korzystać z fotobudki.

– Jakość zdjęć –  zachwycająca, fotograficzna jakość zdjęć jest zasługą najnowszych technologii druku termosublimacyjnego, z którego nasza fotobudka korzysta. Trwałe wydruki na wytrzymałym papierze stanowią miłą pamiątkę z Waszego wesela. Wydruki dostępne są już w kilkanaście sekund od wykonania zdjęcia. Dostępne formaty wydruków to 5×15 cm oraz 10×15 cm.

– Powierzchnia jaka jest potrzebna do rozstawienia fotobudki, tła i stołu z gadżetami powinna wynosić około 3×3

– Zdjęcia bez limitu – jak się bawić, to się bawić! Nasza oferta nie miała żadnych limitów fotograficznych. Goście z pewnością docenią możliwość wspólnego fotografowania bez ograniczeń. Każda, osoba znajdująca się na zdjęciu otrzyma swoją odbitkę! 

 

Chcesz aby fotobudka pojawiła się również na Twoim weselu? A może zamierzasz zapewnić taką atrakcję na imprezie firmowej, targach lub innym evencie? 

Jeśli tak, nie czekaj tylko już dziś skontaktuj się z nami i poznaj warunki wynajmu fotobudki

Zamknij