fbpx

Przyjęcia

Szukacie miejsca innego niż wszystkie? Miejsca, które istnieje w zgodzie z naturą, jest magiczne i przestronne? 

Dobrze trafiliście! Jest tu niebanalnie, wyjątkowo i naturalnie.

Przedstawiamy Państwu obiekt doskonały do organizacji spotkań biznesowych na najwyższym szczeblu, bankietów oraz prywatnych przyjęć. Hotel i restauracja usytuowane są w spokojnej okolicy, zaledwie 4,9 km od Janowca, 9 km od Puław 

9,4 km od Kazimierza Dolnego – przepływając promem.

Tutaj czas zwalnia, malownicze otoczenie, błoga cisza i spokój pomogą Ci “naładować akumulatory”

Relaksując się wśród zieleni ogrodu, możesz czerpać przyjemność z obserwowania pięknych, szlachetnych zwierząt jakimi są konie, beztrosko galopujące po naszych pastwiskach. 

 

 Dysponujemy dwoma salami:

 SALA KOMINKOWA

Przytulna, kameralna, klimatyczna utrzymana w ciepłych barwach. Została przygotowana do ugoszczenia 50 osób. Idealna do organizacji uroczystości jubileuszowych, przyjęć komunijnych, spotkań rodzinnych lub szkoleń. W sali jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa zarówno proste stoły, ułożone w kształcie litery “U” a także stoły okrągłe. 

 SALA WENECKA

Elegancka, przestronna, gustowna utrzymana w jasnej tonacji – taka właśnie jest sala Wenecka. Możemy w niej ugościć do 120 osób. Idealna do organizacji wesel, szkoleń, spotkań firmowych, pokazów lub imprez okolicznościowych.  

 

Do dyspozycji gości mamy również 15 pokoi i 2 apartamenty.   

Jeżeli, chcą Państwo odpocząć od codziennego pośpiechu i zgiełku miasta nasza restauracja i hotel sprawdzą się idealnie. 

Zapraszamy do kontaktu, celem ustalenia indywidualnych wymagań oraz przedstawienia specjalnie przygotowanej, dostosowanej do Państwa oczekiwań oferty. 

 

Dzieją się tu piękne rzeczy!

 

601-678-874

Wojszyn 108A, 24-123 Janowiec

9W5F+8Q

 

 

Obiekt

Sala Kominkowa

Sala Wenecka

.

.

 

Zamknij